İstanbul merkezli bir Fransız Yatırım Ortaklığı olan Reliance Red, Türkiye’deki ilk yatırımını İzmir’in mutlu beldesi Güzelbahçe’de yapma kararını bu romantizme karşı koyamadığı gerçeği ile inşaa etmeye hazırlanıyor.

12 adet modern villadan oluşan Provence, mimari anlayışı tamamen özelleştirilmiş bir çalışma ile tasarlanmıştır. Provence yaşayanlar için kullanım fonksiyonelliği artılarla dolu mahalleri, geometrik hatları, huzur veren peyzajı ile yaşam enerjisini yansıtmaktadır. Provence’ın başlıca özellikleri arasında Güzelbahçe’nin İzmir merkez ile Çeşme arasında köprü olması, İzmir’in en kaliteli yaşam kitlesini burada yaşamaya teşvik etmesidir.

Provence, Güzelbahçe ve Alaçatı’ya da benzerliği ile dikkat çekmektedir. Doğal sabunları, organik ürünleri, lavanta bahçeleri ve eğitim kurumları ile enerjisini yansıtmaktadır. Provence, baştan aşağı açık bir kültür müzesi gibi Güzelbahçe’de doğuyor.

Geniş balkonları, lavanta kokulu renkli bahçeleri, her villaya özel 2şer araçlık otopark alanları, şömineli sımsıcak yaşam alanları, her mevsim kullanabileceğini kış bahçeleri, dileyene kendi villasında buhar odası fonksiyonlarıyla sahiplerine ayrıcalıklı hissettirecek olan Provence evleri; kullanılan tüm ürünlerdeki ince seçimleri ve malzeme kalitesiyle A Plus bir yaşam sunmaya hazırlanıyor.

Dış Görseller
İç Görseller
Daire Planları
proje