Reliance inşaat sektöründe aile ve yatırımcı ortaklığı olarak çıktığı yolda 20 yıllık Avrupa tecrübesinide kullanarak emin adımlarla yürümeye devam ediyor. Türkiye’nin inşaat sektöründe yeni bir dinamik olmayı hedefleyen Reliance, tecrübesini ve finansal kapasitesini birleştirerek müşterilerine yenilikçi ve güvenilir projeler üretiyor.

Doğaya ve İnsana olan saygısı ile çevreye zarar vermeden, orjinal projeleri ile daima yeniliklere açık olan Reliance tecrübeleri ile yükseldiği bu yolda müşterilerine sunduğu fırsatlar ile uzmanlığını geliştirmeye devam ediyor. Uzmanlık alanları içindeki İnşaat, mühendislik, emlak ve enerji dallarının birleşimi ile oluşturduğu sinerji ile, Reliance en güvenilir ve en profesyonel hizmetleri sunar.

Reliance

20 yıl önce inşaat sektörüne adım atan Reliance, güvenilir iş ahlakıyla önemli projelere imza atarak inşaat sektöründeki yerini almış ve bugünkü uluslararası boyutuna ulaşmıştır. Aile şirketi olarak kurulan Reliance İnşaat, yatırımcılarıyla yaptığı ortaklıklarla ve bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğu başarılı projelerle inşaat sektöründe istikrarlı bir gelişim çizgisi takip etmiş öncü firmalardan birisidir.

20 yıllık Avrupa tecrübesi ve finansal gücüyle birlikte Türk inşaat sektöründe de yenilikçilik ve sürdürülebilirlik temelleri üzerine kurduğu çalışma anlayışını koruyarak yeni projeler üretmeye ve yeni başarı hikâyeleri yazmaya devam edecektir.

Kuruluşundan bugüne yaşam alanı oluşturma anlayışıyla binlerce kişinin yaşamına değer katarak müşterileriyle kurduğu güven ilişkisi ile fark yaratarak büyüyen Reliance İnşaat, insana verdiği değer ile inşaat başta olmak üzere mühendislik, emlak ve enerji sektörlerinde de hizmet vererek büyüyen şirketler topluluğudur.

MİSYON

Yaşam alanları oluşturan projelerimizde modern çalışma yöntemleri ile doğaya saygı felsefesini temel alarak müşteri ihtiyaçlarını tespit edip hayatı kolaylaştıran tasarımlara imza atmak, yatırımcılar için her zaman doğru ve güvenilir yatırım fırsatları oluşturmak ve koşulsuz müşteri memnuniyetine ulaşmaktır.

VİZYON

Müşteri odaklı bir yaklaşımla, her alanda yardımcı olabileceğimiz doğru projelerle garantili yatırım sunan lider inşaat şirketi olmak.

20 yıllık deneyimimiz ile yaşanılabilir alanlar düzenlemek ve farklı mimari yapıtları hayata geçirmek için çalışmak. Mimari ve teknolojideki en güncel gelişmeleri takip ederek, doğaya zarar vermeden hayatı kolaylaştıracak tasarımlara imza atmaktır.

Değerlerimiz

Hızlı ve kaliteli üret 100%
Yaşama değer kat 100%
Doğal dokuyu koru 100%
Yaşama saygı göster 100%